ADMINISTRĀCIJA

Ādažu vidusskola
skola@adazuvidusskola.lv
tālr. 26375745

 

 Amats  Vārds, uzvārds  Tālrunis  E-pasts
Direktore Solvita Vasiļevska 28356680 solvita.vasilevska@adazuvidusskola.lv
Direktora vietnieks administratīvajā un izglītības darbā Sigita Martinsone 22000289 sigita.martinsone@adazuvidusskola.lv
Direktora vietnieks administratīvajā un izglītības darbā Dace Dumpe   dace.dumpe@adazuvidusskola.lv
Direktora vietnieks izglītības jomā  projektu darbā Alma Brinkmane 26182041 alma.brinkmane@adazuvidusskola.lv
Direktora vietnieks izglītības IT jomā Aivars Milancejs 26845074 aivars.milancejs@adazuvidusskola.lv 
Galvenais saimniecības pārzinis Aigars Kopko 29174205 aigars.kopko@carnikava.lv
Ādažu vidusskolas sākumskola (no 1. līdz 4. kl.)
Attekas iela 16, Ādaži​
Direktora vietnieks administratīvajā un izglītības darbā 1.-4. kl. Liāna Batņa 20261351 liana.batna@adazuvidusskola.lv
Direktora vietnieks izglītības jomā mācību darbā 1.-4. kl. Anita Rubene 20293197 anita.rubene@adazuvidusskola.lv
Direktora vietnieks izglītības jomā audzināšanas darbā 1.-4.kl. Inese Roste - Timrota 26013723 inese.roste@adazuvidusskola.lv
Saimniecības pārzinis Ilvars Isaks 26562800 ilvars.isaks@carnikava.lv
Administrators/ dežurants   25643173  
Medicīnas personāls   25690614  
Ādažu vidusskola (no 5. līdz 12. kl.)
Gaujas iela 30, Ādaži
Direktora vietnieks izglītības jomā mācību darbā 5.-9. kl. Liāna Pumpure 29432096 liana.pumpure@adazuvidusskola.lv
Direktora vietnieks izglītības jomā mācību darbā 10.-12. kl. Aija Krūze 29432096 aija.kruze@adazuvidusskola.lv
Direktora vietnieks izglītības jomā audzināšanas darbā 5.-12.kl.  Anita Milanceja 26069408 anita.milanceja@adazuvidusskola.lv
Administrators/ dežurants   22814549  
Image

Ādažu vidusskolas korpuss

Gaujas iela 30, Ādaži, Ādažu pagasts,
Ādažu novads, LV-2164

Ādažu vidusskolas korpuss

Gaujas iela 30, Ādaži, Ādažu pagasts,
Ādažu novads, LV-2164
Image

Ādažu sākumskolas korpuss

Attekas iela 16, Ādaži, Ādažu pagasts,
Ādažu novads, LV-2164

Ādažu sākumskolas korpuss

Attekas iela 16, Ādaži, Ādažu pagasts,
Ādažu novads, LV-2164
Image

Noderīgas saites

Noderīgas saites
Noderīgas saites