Vārda dienu svin: Lauris, Norberts / 27.11.2021

booked.net

Jaunumi

Skolēnu drošībai - “Džimbas drošības ceļojums” 2. klašu skolēniem

Dzimba 1Šajā mācību gadā, laika posmā no 14. septembra līdz 6. oktobrim visi 2. klašu skolēni rudens mācību ekskursiju laikā viesojās Centrā “Dardedze” un piedalījās “Džimbas drošības ceļojumā”.
Džimbas drošības ceļojums ir drošības programma bērniem. Skolēni interaktīvā veidā - darbojoties darbnīcā, spēlējot teātri, pārrunājot situācijas tiek iepazīstināti ar personiskās drošības pamatprincipiem.
Esam pārliecināti, ka zināšanas  par personisko drošību saskarsmē ar citiem cilvēkiem samazina vardarbības riskus. Skolēniem, kuriem ir atbilstošas zināšanas par savu ķermeni un to kā rīkoties nedrošās situācijās, ir daudz mazāka iespēja kļūt par vardarbības upuriem, jo viņi apzinās, ka ir zinošas un cieņpilnas attieksmes un izturēšanās vērtas personības.
DzimbaDžimbas nodarbībās 2. klašu skolēni mācījās par to,  ka viņu ķermenis pieder tikai un vienīgi viņiem, uzzināja par to, kas ir labs un slikts pieskāriens, mācās atšķirt labus noslēpumus no sliktiem. Klašu audzinātāji saņēma lielu aploksni ar metodiskiem materiāliem, informatīviem bukletiem, izdales materiāliem skolēniem, lai klases stundu laikā varētu turpināt sarunas par drošību. Paldies centra “Dardedze” darbiniekiem.
Atcerēsimies Džimbas novēlējumu: “ESI VĒRĪGS, ESI DSROŠS!” Lai mūsu skolēni izaug par pašapzinīgām, veselām un dzīvei sagatavotām personībām

 

 

Ādažu vidusskola

Reģ. Nr. 4313901280

Gaujas ielā 30, Ādažos,

Ādažu novadā, LV – 2164

T: 67996165; F: 67996276

e-pasts: vidusskola@adazi.tl.lv

Skolas mājas lapa:

www.adazuvidusskola.lv

T: 67996248; M: 26069408

 e-pasts: anita@adazi.tl.lv

Piekļūstamības paziņojums
Simbols e

e-adrese

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes. Piekrītot sīkdatņu izmantošanai, tiks nodrošināta tīmekļa vietnes optimāla darbība.

Turpinot vietnes apskati, jūs piekrītat, ka izmantosim sīkdatnes jūsu ierīcē. Savu piekrišanu jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Piekrītu
©2021 Ādažu vidusskola

Search