Vārda dienu svin: Lauris, Norberts / 27.11.2021

booked.net

Jaunumi

Iepazīšanās ar ķīniešu hieroglifu rakstību kaligrāfijā

hiero5. oktobrī skolā viesojās Mingwei Li, 9.c klases skolēna Jinhong Liu (Harija) mamma. Visiem interesentiem - gan skolēniem, gan skolotājiem tika dota iespēja rakstīt ķīniešu hieroglifus kaligrāfijā. Vērojot, kā to dara Mingwei, izskatījās tik vienkārši un eleganti, bet pamēģinot pašiem, secinājums viens, tā ir rakstīšanas māksla, kura jāapgūst trenējoties.
Paldies Mingwei Li par doto iespēju iepazīt ķīniešu rakstību un dāvātajiem mācību līdzekļiem: īpašo otiņu un daudzkārt izmantojamajiem treniņu paklājiņiem, no kuriem rakstītais pēc neilga laika izzūd un var sākt visu no jauna. Foto

Ādažu vidusskola

Reģ. Nr. 4313901280

Gaujas ielā 30, Ādažos,

Ādažu novadā, LV – 2164

T: 67996165; F: 67996276

e-pasts: vidusskola@adazi.tl.lv

Skolas mājas lapa:

www.adazuvidusskola.lv

T: 67996248; M: 26069408

 e-pasts: anita@adazi.tl.lv

Piekļūstamības paziņojums
Simbols e

e-adrese

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes. Piekrītot sīkdatņu izmantošanai, tiks nodrošināta tīmekļa vietnes optimāla darbība.

Turpinot vietnes apskati, jūs piekrītat, ka izmantosim sīkdatnes jūsu ierīcē. Savu piekrišanu jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Piekrītu
©2021 Ādažu vidusskola

Search