Vārda dienu svin: Lauris, Norberts / 27.11.2021

booked.net

Jaunumi

Grupu nodarbības "Pārmaiņas pusaudža vecumā"

Pap zieds2. un 3. oktobrī 6. klašu skolēniem notika grupu nodarbības par cilvēka ķermeņa nobriešanu pubertātes laikā “Anatomiskās, fizioloģiskās un emocionālās pārmaiņas pusaudža gados, pārmaiņu ietekme uz pusaudzi, personīgās higiēnas ievērošanas nozīme”, lai sniegtu jauniešiem pamatzināšanas par savu ķermeni un palīdzētu izprast dažādās emocijas, kuras viņi piedzīvo pubertātes laikā.
Ar jauniešiem nodarbību laikā tiek diskutēts par psiholoģiskajām un fizioloģiskajām pārmaiņām, kas notiek pubertātes laikā. Īpaša uzmanība tiek pievērsta jautājumam, kā saprasties ar vecākiem un pretējo dzimumu. Grupu nodarbības notiek atsevišķi meitenēm un atsevišķi zēniem. Gan meitenes, gan puiši var uzdot vēl neskaidros jautājumus un saņemt atbildes uz tiem.
Paldies biedrības "Papardes zieds" speciālistiem Gatim Pavāram, Ritai Kubuliņai un Oskaram Bērziņam. Foto

Ādažu vidusskola

Reģ. Nr. 4313901280

Gaujas ielā 30, Ādažos,

Ādažu novadā, LV – 2164

T: 67996165; F: 67996276

e-pasts: vidusskola@adazi.tl.lv

Skolas mājas lapa:

www.adazuvidusskola.lv

T: 67996248; M: 26069408

 e-pasts: anita@adazi.tl.lv

Piekļūstamības paziņojums
Simbols e

e-adrese

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes. Piekrītot sīkdatņu izmantošanai, tiks nodrošināta tīmekļa vietnes optimāla darbība.

Turpinot vietnes apskati, jūs piekrītat, ka izmantosim sīkdatnes jūsu ierīcē. Savu piekrišanu jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Piekrītu
©2021 Ādažu vidusskola

Search