Vārda dienu svin: Lauris, Norberts / 27.11.2021

Septembris – DZEJAS mēnesis

Septembris jau vairāk nekā 50 gadus ir dzejas mēnesis, jo tieši šajā laikā tiek svinēta dzejnieka Raiņa dzimšanas diena un visā Latvijā notiek Dzejas dienu aktivitātes.
Arī Ādažu vidusskolā septembrī literatūras stundās skolēni darbojās ar dažādiem dzejas interpretācijas uzdevumiem, kā rezultātā ir tapusi apjomīga Dzejas dienu darbu izstāde, kurā ikviens interesents var aplūkot gan Dzejas dienu plakātus un afišas, gan dzejnieku portretus, iepazīt haiku lakonisko izteiksmi, vērot savdabīgo dzejas formu un satura saspēli , saskatīt pretstatus autoru darbos, iedziļināties Raiņa filozofiskajās atziņās, kā arī atminēties sirsnīgos bērnības dienu dzejolīšus.
Paldies latviešu valodas un literatūras skolotājām par Dzejas dienu iedzīvināšanu!