Vārda dienu svin: Lauris, Norberts / 27.11.2021

booked.net

Jaunumi

Projekta "Viss sakas ar pirmo soli" darba grupa Antālijā, Kocas vidusskolā

Projekta “Viss sakas ar pirmo soli” Ādažu vidusskolas darba grupa (4 skolēni un 2 skolotāji) šobrīd ir Antālijā, Kocas vidusskolā. Šī ir projekta otrā tikšanās ar skolēniem un visiem partneriem. Vizīte risinās vidusskolā un dažādās sabiedriskajās iestādēs, kur partneriem ir iespēja uzzināt un mācīties par vides jautājumiem un pamatnostādnēm ekoloģisku jautājumu risināšanā. Projekta grupa viesojās pie pilsētas pašvaldības un tikās ar Mežu ministru, kopīgi iestādot 100 priedes Antālijas mežā. Bija tikšanās ar viesnīcas vadību Belekā, kur uzzinājām viesnīcas darbības principu, resursu izmantošanu un vides aizsardzības mērus. Darba grupas aktivitātes turpinās. (Skolotāja Linda Kalniņa no Antālijas 27. septembrī) Foto

Ādažu vidusskola

Reģ. Nr. 4313901280

Gaujas ielā 30, Ādažos,

Ādažu novadā, LV – 2164

T: 67996165; F: 67996276

e-pasts: vidusskola@adazi.tl.lv

Skolas mājas lapa:

www.adazuvidusskola.lv

T: 67996248; M: 26069408

 e-pasts: anita@adazi.tl.lv

Piekļūstamības paziņojums
Simbols e

e-adrese

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes. Piekrītot sīkdatņu izmantošanai, tiks nodrošināta tīmekļa vietnes optimāla darbība.

Turpinot vietnes apskati, jūs piekrītat, ka izmantosim sīkdatnes jūsu ierīcē. Savu piekrišanu jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Piekrītu
©2021 Ādažu vidusskola

Search