Vārda dienu svin: Vilija, Vits, Žermēna, Baņuta / 15.06.2024

booked.net

Jaunumi

Ādažu vidusskola “Čē Čē Čempionātā”

1 7c 1Jau marta sākumā vairākas Ādažu vidusskolas klases pieteica savu dalību Tele 2 organizētajā klašu saliedēšanas pasākumā “Čē Čē Čempionāts”, kas šogad norisinās jau 18.reizi. Līdz 21.aprīlim klasēm bija jāizpilda vairāki uzdevumi, kurus vērtēja organizatoru žūrija.
Šogad pusfinālā klasēm bija jātiek galā ar foto uzdevumu, kurā ar mākslīgā intelekta palīdzību bija jāveido attēli par elektrodrošību, un diviem video uzdevumiem. Uzdevumā “Misija – izšķiro pasauli”, bija jāveido video, kurā parādīts, kā veicināt pareizu atkritumu šķirošanu skolā un tās apkārtnē. Bet uzdevumā “Glābies no krāpniekiem” bija jānofilmē video, kurā senioriem tiek izskaidrots, kā “neuzķerties” uz viltus ziņām un pasargāt sevi no krāpniekiem. Uzdevumi nebija viegli un to veiksmīgai izpildei bija nepieciešama visas klases skolēnu aktīva iesaistīšanās. Ne mazāk sarežģīts uzdevums bija klases karoga izveidošana, jo, iekļūstot finālā, klase šo karogu saņem izdrukātu uz auduma. Kopumā uzdevumu veikšanas laiks bija saspringts, bet pozitīvām emocijām piepildīts.
Un neviltots prieks bija saņemt ziņu, ka starp 160 6.-7.klašu grupas finālistēm ir Ādažu vidusskolas 7.c un 7.e klases, un no 120 vidusskolas klasēm arī 10.c pārstāvēja Ādažu vidusskolu finālā. 17. un 18. maijā devāmies uz Bausku, kur pavadījām patiešām lielisku dienu, veicot  dažādus atjautības un veiklības uzdevumus. Šajā dienā mēs sacentāmies ar citu skolu komandām, domājām labākās stratēģijas, izaicinājām sevi, atbalstījām viens otru, bijām saliedēti, priecājāmies un baudījām kopā būšanu. Skolēniem bija iespēja izpausties visdažādākajos komandu uzdevumos – gan fiziskos, gan intelektuālos. Skolēni dienu baudīja no sirds, un mājās brauca runātīgāki un saliedētāki, jau laicīgi plānojot, kā piedalīsies čempionātā nākamajā mācību gadā! Foto

Ādažu vidusskola

Reģ. Nr. 4313901280

Gaujas ielā 30, Ādažos,

Ādažu novadā, LV – 2164

T: 26375745

e-pasts: skola@adazuvidusskola.lv

Skolas mājas lapa:

www.adazuvidusskola.lv

T: 26069408

 e-pasts: anita.milanceja@adazuvidusskola.lv

Piekļūstamības paziņojums
Simbols e

e-adrese

Search