Vārda dienu svin: Rigonda, Adrians, Ārija / 22.02.2024

Plakāts 28 novembris28.novembrī plkst. 18:00-20:00 tiešsaistē, platformā Zoom, notiks tematisks pasākums “Vecākiem par bērnu izglītošanu par seksuālās un reproduktīvās veselības jautājumiem”.
Lekcijas mērķis: palīdzēt vecākiem saprast bērna seksuālo attīstību attiecīgajā vecuma posmā un vērst uzmanību būtiskajām tēmām, kuras jāpārrunā ar bērniem.
Pieslēgšanās saite ir nosūtīta e-klases pastā
Lekcijas laikā:
* ar vecākiem tiks pārrunāti aktuālākie problēmjautājumi atbilstošajā vecuma posmā;
* tiks doti ieteikumi, kādā veidā, kurā vecumā un kuri jautājumi ir svarīgi, lai par tiem vecāki runātu ar bērniem;
* būs iespēja uzdot jautājumus un saņemt atbildes par konkrētām situācijām, kuras vecākiem radušās saskarsmē ar bērniem;
* tiks pārrunātas reāli notikušas situācijas un to risinājumi;
* tiks piedāvāta informācija par sociālo tīklu lietošanas paradumiem bērnu un jauniešu vidē un to potenciālo ietekmi paštēla veidošanā.
Dalība pasākumā ir bez maksas!
Lekciju vadīs Iveta Ķelle - biedrības “Papardes zieds” valdes priekšsēdētāja

T: 26375745