Vārda dienu svin: Emīlija / 22.05.2024

booked.net

Jaunumi

Novembris – līdzdalības mēnesis

ValSv1Novembris Ādažu vidusskolā šogad ir līdzdalības mēnesis. 6.klašu grupa vizuālās mākslas stundās apgūstot prasmes kompozīcijā, izstrādāja darbu par tēmu “Mana Latvija”. Mūsu zeme - Latvija patiesi ir visskaistākā! Māra Zālīte: “Nāk rudens izgleznot Latviju, Bet nepūlies, necenties tā Mums viņa ir visskaistākā Tik un tā.” Latvijas skaistums un mīlestība pret Latviju strāvo skolēnu darbos.
Darbu vadīja vizuālās mākslas skolotāja Dace Matisone. Paldies skolēniem un skolotājai! Foto

Ādažu vidusskola

Reģ. Nr. 4313901280

Gaujas ielā 30, Ādažos,

Ādažu novadā, LV – 2164

T: 26375745

e-pasts: skola@adazuvidusskola.lv

Skolas mājas lapa:

www.adazuvidusskola.lv

T: 26069408

 e-pasts: anita.milanceja@adazuvidusskola.lv

Piekļūstamības paziņojums
Simbols e

e-adrese

Search