Vārda dienu svin: Emanuels, Arnolds / 01.12.2023

booked.net

Jaunumi

Rīgas Kadetu Eiropas kausa 2023 laikā pasniedz pateicības un apbalvojumus

Dzudo1Dzudo2Šogad, turpinot ilgstošu tradīciju, Rīgas Kadetu Eiropas kausa atklāšanas ceremonija atkal kļuva par vietu, kur izteikt pateicību un pasniegt apbalvojumus tiem, kuri ir devuši ievērojamu ieguldījumu džudo sporta attīstībā Latvijā.
Latvian JUDO Federation prezidents Vsevolods Zeļonijs pauda pateicību kompānijai ELCOIN Ltd. un tās valdes priekšsēdētājam Andrejam Svirčenkovam par ilggadēju atbalstu un ieguldījumu Eiropas kausu organizēšanā 2022. gadā, gan šogad.
Īpaša pateicība tika izteikta kompānijai Food Union, kas ar savu atbalstu, nodrošināja Ukrainas Džudo federācijas kadetu izlases dalību šajā Kausā. Ukrainas komandas galvenais treneri Serhi Drebot kompānijas pārstāvei pasniedza Ukrainas Džudo federācijas sarūpētu pateicības rakstu!
LDF rīkotajā Kausā arī tika atzīmētas Latvijas skolas par izcilību džudo sacensībās. Skolām, kuras ir izcīnījušas 1. -3. vietu Latvijas Skolu kausā džudo 2023., tika pasniegti kausi, diplomu un pateicības raksti no Latvijas Republikas Izglītības un zinātnes ministrijas. Starp apbalvotajām skolām bija Ādažu vidusskola, Rīgas 72. vidusskola, Alūksnes pilsētas sākumskola, J. G. Herdera Rīgas Grīziņkalna vidusskola, Saldus vidusskola, Valmieras Pārgaujas Valsts ģimnāzija un Jelgavas Pārlielupes Pamatskola.
Pasākuma noslēgumā tika izcelta arī individuāla sasnieguma nozīmība. Maksims Duinovs un viņa treneris Vladimirs Ševkovs tika apbalvoti par izcīnīto bronzas medaļu Pasaules Junioru čempionātā.🥉
Izglītības un Zinātmes ministrija

Ādažu vidusskola

Reģ. Nr. 4313901280

Gaujas ielā 30, Ādažos,

Ādažu novadā, LV – 2164

T: 26375745

e-pasts: skola@adazuvidusskola.lv

Skolas mājas lapa:

www.adazuvidusskola.lv

T: 26069408

 e-pasts: anita.milanceja@adazuvidusskola.lv

Piekļūstamības paziņojums
Simbols e

e-adrese

Search