Vārda dienu svin: Emanuels, Arnolds / 01.12.2023

booked.net

Jaunumi

Kādi tad viņi ir – mūsu skolotāji?

EriksKādi tad viņi ir – mūsu skolotāji? Kas viņiem garšo? Kāda ir viņu aizraušanās? Atbildes uz šiem un citiem skolēnu uzdotajiem jautājumiem atradīsiet, lasot sarunu cikla “Skolēns jautā skolotājam” intervijas.

 7. g klases skolnieki Kristaps Bite un Ralfs Zaļeskis vēlējās intervēt Ādažu vidusskolas dizaina un tehnoloģiju skolotāju Ēriku Kāpostiņu. Kristaps  par skolotāju Ēriku stāsta šādi: “Viņš ir jauks cilvēks un lielisks skolotājs! Man ir ļoti paveicies, jo skolotājs ir arī kokapstrādes pulciņa vadītājs. Šo pulciņu apmeklēju ar prieku!”

 

Labdien! Vēlamies Jums uzdot dažus jautājumus! Kā Jūs nolēmāt kļūt par skolotāju?

Mācoties skolā, mani ieinteresēja kokapstrāde. Vēlāk sapratu, ka vēlos iemācīt citiem to, ko pats esmu apguvis, mācoties pie labiem un interesantiem skolotājiem.

Ja Jums būtu jāizvēlas pasniegt kādu citu mācību priekšmetu, kāds tas būtu?

Tā būtu vizuālā māksla, ko kādreiz  esmu pasniedzis šajā skolā. Vēl man patīk inženierzinības, šo mācību priekšmetu pasniedzu jau tagad.

Vai Jums ir arī audzināmā klase?

Jā, man ir audzināmā klase, ar kuru man ir izveidojušās ļoti labas attiecības. Reizi gadā cenšos organizēt tikšanos arī ar maniem bijušajiem skolēniem. Izdomājam kopīgus pasākumus, piemēram, kopā apmeklējam kādu interesantu teātra izrādi.

Izklausās, ka ikdienā esat ļoti aizņemts. Ko Jūs darāt savā brīvajā laikā?

Man patiešām ir ļoti maz brīvā laika, bet man ļoti patīk darboties savā dārzā. Rūpējos par to, ko pats esmu iestādījis. Audzēju gan augļu kociņus, gan dārzeņus, gan citus augus.

Kāds ir Jūsu mīļākais ēdiens?

Grūti izvēlēties tādu vienu mīļāko ēdienu, bet man ļoti garšo soļanka!

 

Man arī garšo soļanka! Sakiet, vai Jūs saviem skolēniem varētu iemācīt arī to, kā uzbūvēt ārtelpu rotaļu laukumu? Ar ko vajadzētu sākt?

Pilnīgi noteikti es varētu to iemācīt! Uzskatu, ka tas nav nekas sarežģīts. Sākumā jāizstrādā precīzs plāns, tad jāpārdomā būvējamie objekti, kuri atradīsies izvēlētajā teritorijā. Protams, svarīgi ir parūpēties arī par drošību un padomāt par to, kā bērni šajā rotaļu laukumā jutīsies!

 

Tas izklausās interesanti. Paldies par to, ka atbildējāt uz mūsu jautājumiem, skolotāj!

 

Kristaps Bite, Ralfs Zaļeskis,

Ādažu vidusskolas interešu izglītības pulciņa “Karjera” dalībnieki

Ādažu vidusskola

Reģ. Nr. 4313901280

Gaujas ielā 30, Ādažos,

Ādažu novadā, LV – 2164

T: 26375745

e-pasts: skola@adazuvidusskola.lv

Skolas mājas lapa:

www.adazuvidusskola.lv

T: 26069408

 e-pasts: anita.milanceja@adazuvidusskola.lv

Piekļūstamības paziņojums
Simbols e

e-adrese

Search