Vārda dienu svin: Justīne, Juta / 16.06.2024

booked.net

Jaunumi

Dalība Turības Uzņēmējdarbības skolas projektā

turiba1turiba23 TuribaBiznesa augstskola Turība uzņem vidusskolēnus Uzņēmējdarbības skolas jaunajā 2023./2024. gada sezonā, kurā jaunieši, tiekoties ar iedvesmojošām personībām un nozaru profesionāļiem, iegūs zināšanas un praktiskās iemaņas par dažādiem uzņēmējdarbības jautājumiem un aspektiem! Programmā piedalās Ādažu vidusskolas 11.b, 12.e un 12.b klases skolēni!
Uzņēmējdarbības skola ir lielisks veids arī kā sniegt kompetenču izglītību, apvienojot to ar skolu plānoto mācību saturu, lai attīstītu jauniešu prasmes strādāt komandā, kritiski domāt, analizēt un radīt.
Uzņēmējdarbības skolas ietvaros nodarbības notiks vienreiz mēnesī, kur jaunieši gan klātienē, gan tiešsaistē tiksies ar dažādiem ekspertiem par tādām tēmām kā, piemēram, personīgā zīmola atraisīšanu, par zaļo domāšanu kā ilgtspējīgu uzņēmumu nākotni, par konfliktu radošu risināšanu, par mākslīgā intelekta izmantošanu uzņēmējdarbībā un kritisko domāšanu. Tāpat šī projekta ietvaros jaunieši varēs doties ekskursijās uz uzņēmumiem, lai klātienē iepazītu konkrētā uzņēmuma darbu un specifiku.
Pirmā diena jau aiz muguras! Tiekamies nākamajās nodarbībās visa mācību gada garumā!

Ādažu vidusskola

Reģ. Nr. 4313901280

Gaujas ielā 30, Ādažos,

Ādažu novadā, LV – 2164

T: 26375745

e-pasts: skola@adazuvidusskola.lv

Skolas mājas lapa:

www.adazuvidusskola.lv

T: 26069408

 e-pasts: anita.milanceja@adazuvidusskola.lv

Piekļūstamības paziņojums
Simbols e

e-adrese

Search