Vārda dienu svin: Emanuels, Arnolds / 01.12.2023

booked.net

Jaunumi

Septembris Latvijā ir dzejas mēnesis.

Sept dz d1Septembris Latvijā ir dzejas mēnesis. Vai Tu jau paspēji aizsniegties līdz savas istabas grāmatu plauktam un atrast kādu mazliet apputējušu, bet mīļu dzejas krājumu? Vai pēdējā laikā esi apmeklējis bibliotēku, lai iepazītu mūsdienu dzejnieku darbus? Ādažu vidusskolas skolēni aizvadītajā nedēļā aktīvi pētījuši dzeju un kopā ar savām literatūras skolotājām meklējuši spēka vārdus, lai visas nedēļas garumā izdaiļotu ar tiem gan taciņas, gan mūsu skolas pagalmu. Vairāku klašu skolēni šogad izstrādā radošo darbu “Jautājumi un atbildes dzejā”. Šī darba ietvaros jaunieši ne vien iepazīst dažādu latviešu autoru darbus, bet arī paši sevi.
Paldies Ādažu vidusskolas latviešu valodas un literatūras skolotājām par radošām idejām un šo ideju īstenošanu. Lai dzeja elpo, iedvesmo un piepilda! Foto

Ādažu vidusskola

Reģ. Nr. 4313901280

Gaujas ielā 30, Ādažos,

Ādažu novadā, LV – 2164

T: 26375745

e-pasts: skola@adazuvidusskola.lv

Skolas mājas lapa:

www.adazuvidusskola.lv

T: 26069408

 e-pasts: anita.milanceja@adazuvidusskola.lv

Piekļūstamības paziņojums
Simbols e

e-adrese

Search