Vārda dienu svin: Emanuels, Arnolds / 01.12.2023

booked.net

Jaunumi

APSVEICAM!!!

AnastasijaBlazevica1AnastasijaBlazevica2Priecājamies, lepojamies un sirsnīgi apsveicam Anastasiju Blaževiču no 12. a klases ar izcilajiem sasniegumiem starptautiskajā “Genius” olimpiādē, kura no 12. līdz 16. jūnijam notika ASV, Ročesterā. Prezentējot savu zinātniski pētniecisko darbu  ķīmijā "Linariofilēna B sintēze no β-kariofilēna oksīda", Anastasija izcīnījusi sudraba medaļu. Sveicam ZPD vadītāju – RTU Materiālzinātnes un ķīmijas fakultātes doktorantu Georgiju Stakanovu!

https://www.visc.gov.lv/lv/jaunums/starptautiskaja-olimpiade-genius-skoleni-no-latvijas-izcina-sudraba-medalas

Ādažu vidusskola

Reģ. Nr. 4313901280

Gaujas ielā 30, Ādažos,

Ādažu novadā, LV – 2164

T: 26375745

e-pasts: skola@adazuvidusskola.lv

Skolas mājas lapa:

www.adazuvidusskola.lv

T: 26069408

 e-pasts: anita.milanceja@adazuvidusskola.lv

Piekļūstamības paziņojums
Simbols e

e-adrese

Search