Ādažu vidusskolas 6. klases, izzinot mūsu tautas un savas ģimenes vēsturi, aprīļa mēnesī vizuālās mākslas stundās zīmēja konkursa darbus "Sibīrijas bērni". Konkursa mērķis bija veicināt bērnos un jauniešos patriotisma jūtas un piederības sajūtu Latvijai.
Krievijas iebrukums Ukrainā pagājušā gada februārī un melos pamatotā kara darbība skaudri liek apjaust, ka ir svarīgi zināt un izprast savas valsts vēsturi, lai mums blakus augtu un dzīvotu domājoši un patstāvīgi jaunieši.
Zināt savas ģimenes un valsts vēsturi, nozīmē spēt redzēt likumsakarības, spēt nepakļauties maldīgai informācijai un būt lepnam par savu valsti un tās brīvību.
Gan Sibīrijas, gan Trimdas stāsti ir gandrīz katrā latviešu ģimenē. Vēlamies mudināt bērnus interesēties par tiem. Foto
Konkursā esam ieguvuši 2 godalgotas vietas:
2. vieta - 6.E klases skolniecei Jūlijai Uļjihinai
3. vieta - 6.B klases skolniecei Katei Rugainei
Apsveicam meitenes!!! Paldies vizuālās mākslas skolotājai Dace Matisonei!