Vārda dienu svin: Andrejs, Andrievs, Andris / 30.11.2023

booked.net

Jaunumi

Izaicinājums noslēdzies - 1.b klases skolēnu tikšanās teletiltā ar Valmieras sākumskolas 1.d klases skolēniem

1 IzaicinajumsIMG 20230515 115949IMG 20230515 12014415. maijā noslēdzās 1.b klases pieņemtais izaicinājums no Valmieras sākumskolas 1.d klases - lasīt grāmatu gan skolā, gan mājās. Šodien abas klases tikās teletiltā. Varējām uzzināt par TOP grāmatu Valmieras skolā. Izrādās, ka arī mūsu klasē tā ir iecienīta. Mēs izaicinātājiem pastāstījām par savu veikumu.
Jau pirmajās izaicinājuma dienās devāmies uz skolas bibliotēku, lai izvēlētos katrs savu grāmatu. Sakām lielu paldies skolas bibliotekārītei Edītei Kānai par padomu un palīdzēšanu. Izaicinājuma laikā meklējām labāko, klusāko un iedvesmojošāko vietu lasīšanai skolā un mājās. Skolā lasījām bibliotēkas lasītavā, savā klasē lasīšanas stūrītī un arī āra klasē - Zaļajā klasē. Zaļajā klasē lasīt bija īpaša sajūta, jo šo vietu sakārtojām un labiekārtojām Lielajā talkā. Izaicinājuma laikā bija jālasa arī mājās. Reizēm lasīšanai tika izvēlētas netradicionālas vietas - autobusā, braucot uz teātra izrādi, lidostas uzgaidāmajā telpā, viesnīcā - to visu vecāki iemūžināja fotogrāfijās. Katru dienu, par izlasīto grāmatā, veicām ierakstus glītrakstu burtnīcā. Kopā izdevās izlasīt 23 grāmatas, bet 8 grāmatas vēl vajadzēs pabeigt.
Tuvojas vasara. Sapratām, ka arī vasarā būs jālasa, lai rudenī tiekoties, lasīšanas prasmes būtu uzlabojušās un lasītprieks pieaudzis.
Izaicinām ikvienu mūsu skolas  - lielu vai mazu lasītāju! 
Lasi ikdienā!
Lasīt, tas ir stilīgi!

Ādažu vidusskola

Reģ. Nr. 4313901280

Gaujas ielā 30, Ādažos,

Ādažu novadā, LV – 2164

T: 26375745

e-pasts: skola@adazuvidusskola.lv

Skolas mājas lapa:

www.adazuvidusskola.lv

T: 26069408

 e-pasts: anita.milanceja@adazuvidusskola.lv

Piekļūstamības paziņojums
Simbols e

e-adrese

Search