Vārda dienu svin: Vilija, Vits, Žermēna, Baņuta / 15.06.2024

booked.net

Jaunumi

Izaicinājums “NĒ klase”

NE klaseĀdažu vidusskolas 6.acdel, 7.a, 8.abg, 9.b un 10.a klašu skolēni uzdrīkstējās un pieteica savu dalību izaicinājumam “Nē – veipošanai! Jā – ceļojumam!”, jo projekta mērķis ir mūsdienīgi un efektīvi izglītot skolēnus un ļaut viņiem pašiem pieņemt atbildīgus lēmumus.
8. maijā visā Latvijā sākās 12 dienu izaicinājums “NĒ – veipošanai! JĀ – ceļojumam!” un cīņa par “NĒ klases” titulu un galveno balvu – trīs dienu aizraujošu klases ceļojumu uz Igauniju. Skolēniem katru dienu jāizpilda uzdevums un par tā izpildi jāparakstās kopīgā klases plakātā.
Dalība projektā sniegs lielu ieguvumu gan tiem jauniešiem, kas šobrīd smēķē vai veipo, gan tiem, kas nekad nav mēģinājuši, jo apgūtās prasmes palīdzēs izvairīties no nepareiziem lēmumiem nākotnē. Šī ir iespēja citam citu disciplinēt un motivēt. Mācīsimies veidot veselīgus ieradumus un izkopt rūpes citam par citu.
Veiksmi!!!

Ādažu vidusskola

Reģ. Nr. 4313901280

Gaujas ielā 30, Ādažos,

Ādažu novadā, LV – 2164

T: 26375745

e-pasts: skola@adazuvidusskola.lv

Skolas mājas lapa:

www.adazuvidusskola.lv

T: 26069408

 e-pasts: anita.milanceja@adazuvidusskola.lv

Piekļūstamības paziņojums
Simbols e

e-adrese

Search