Vārda dienu svin: Andrejs, Andrievs, Andris / 30.11.2023

booked.net

Jaunumi

Izglītojoša nodarbība “NBS un iespējas profesionālajā dienestā”

1 IMG 67683. maijā 10., 11. un 12. klašu skolēniem bija iespēja piedalīties izglītojošā nodarbībā - lekcijā par Nacionālajiem bruņotajiem spēkiem un saņemt informāciju par iespējām profesionālajā dienestā. Skolēni nodarbības laikā saistošā un interesantā veidā ieguva informāciju: Kas ir Nacionālie bruņotie spēki?, NBS regulāro spēku veidi un vienības., Ko dienests NBS nodrošinās?, Atlase., Zemessardze, rezerves karavīri., Nacionālā aizsardzības akadēmija.
Paldies par nodarbību, kurā jaunieši uzzināja arī par Obligāto aizsardzības dienestu, par iespējām kā to veikt. Iespējams, ka vairāki jaunieši izmantos iespēju un pieteiksies pirmajam iesaukumam, kas notiks jūlijā un būs brīvprātīgs.
Lasīt vairāk   Foto

Ādažu vidusskola

Reģ. Nr. 4313901280

Gaujas ielā 30, Ādažos,

Ādažu novadā, LV – 2164

T: 26375745

e-pasts: skola@adazuvidusskola.lv

Skolas mājas lapa:

www.adazuvidusskola.lv

T: 26069408

 e-pasts: anita.milanceja@adazuvidusskola.lv

Piekļūstamības paziņojums
Simbols e

e-adrese

Search