Vārda dienu svin: Emanuels, Arnolds / 01.12.2023

booked.net

Jaunumi

Lielā talka sākas

1 IMG 20230420 121527

1.b klase jau laicīgi sāka gatavoties Lielajai talkai. Kopā apsekojām Zaļo klasi un tās teritoriju. Sapratām, ka ir daudz darāmā un vajadzēs gan ravēt, gan stādīt, gan grābt pērnās lapas, jo pēc tam pašiem būs prieks doties uz šo vietu, lai lasītu grāmatas, mācītos vai vienkārši atpūstos. Iesaistījām arī vecākus, kuri mums sagādāja stādāmo un sējamo materiālu.
Bijām apņēmības pilni, tāpēc fakultatīvajā stundā "Datorika", veidojām plakātus ar aicinājumu iesaistīties visus šajā nozīmīgajā pasākumā, bet šodien devāmies savus plānus realizēt. Kā mums gāja? - skatieties bildēs. Kopā vienmēr viss izdodas!
Nāc un piedalies arī tu, lai mūsu skolas teritorija ir ziedoša, zaļa un sakopta!
Paldies 1.b klases skolēniem, klases audzinātājai Danijai Kundziņai un vecākiem! Foto

Ādažu vidusskola

Reģ. Nr. 4313901280

Gaujas ielā 30, Ādažos,

Ādažu novadā, LV – 2164

T: 26375745

e-pasts: skola@adazuvidusskola.lv

Skolas mājas lapa:

www.adazuvidusskola.lv

T: 26069408

 e-pasts: anita.milanceja@adazuvidusskola.lv

Piekļūstamības paziņojums
Simbols e

e-adrese

Search