Vārda dienu svin: Vilija, Vits, Žermēna, Baņuta / 15.06.2024

booked.net

Jaunumi

Tikšanās ar rakstnieci Agnesi Vanagu

1 20230414 101626latvijas skolas soma logo krasains 1Pirms kāda laika notikušā 3. klašu diagnosticējošā darba lasīšanas teksts, rakstnieces Agneses Vanagas grāmatas “Plastmasas huligāni. Draugs pazudis” fragments, bija ieinteresējis skolēnus un skolotājas, tādēļ varējām būt gandarīti, ka autore piekrita viesoties mūsu skolā, tiekoties ar visu 3. klašu skolēniem.
Agneses Vanagas prasme aizraujoši stāstīt patiesi ieinteresēja klausītājus, un rakstniecei nācās atbildēt uz neskaitāmiem jautājumiem gan par rakstīšanas procesu un grāmatu tapšanu, gan par skarto dabas piesārņojuma tēmu, gan citiem jautājumiem.
Priecēja, ka liela daļa skolēnu jau bija lasījuši vismaz vienu no trim jau iznākušajām autores grāmatām, no kurām divas - “Plastmasas huligāni” un “Pagalma enciklopēdija” - ir godalgotas iepriekšējo gadu “Bērnu žūrijas” projektos. Vairākiem skolēniem bija līdzi  personīgās grāmatiņas, un viņiem par tikšanos ar rakstnieci turpmāk atgādinās arī Agneses Vanagas ieraksts un autogrāfs tajās. Bet rakstnieces drīzumā gaidāmajai ceturtajai grāmatai noteikti būs daudz ieinteresētu lasītāju Ādažos. Foto

Edīte Kāna, bibliotekāre

Ādažu vidusskola

Reģ. Nr. 4313901280

Gaujas ielā 30, Ādažos,

Ādažu novadā, LV – 2164

T: 26375745

e-pasts: skola@adazuvidusskola.lv

Skolas mājas lapa:

www.adazuvidusskola.lv

T: 26069408

 e-pasts: anita.milanceja@adazuvidusskola.lv

Piekļūstamības paziņojums
Simbols e

e-adrese

Search