Vārda dienu svin: Justīne, Juta / 16.06.2024

booked.net

Jaunumi

Diskusija “Kafija ar skolas vadību”

1 IMG 302729. martā 3. reizi Ādažu vidusskolā norisinājās diskusija "Kafija ar skolas vadību". Skolēniem bija iespēja tikties ar skolas direktori un vadība pārstāvjiem, lai pārrunātu aktualitātes skolā, atskatītos uz to, kas jau ir padarīts un domātu idejas skolas attīstībai.
Skolēni diskutējot grupās atzīmēja gan vietas, kur skolā jūtas forši, gan tās, kurās būtu nepieciešami kādi uzlabojumi. Tā pat kopīgi tika diskutēts par reāliem soļiem, lai mūsu skolu, Ādažu vidusskolu, padarītu ar vien patīkamāku.
Skolēni atzina, ka diskusija bija ļoti vērtīga, un skolēni priecājas, ka arī viņu viedoklis tiek ņemts vērā tālākās skolas attīstības plānošanā un veidošanā!
Uz tikšanos jau nākamajā "Kafijā ar skolas vadību" - tagad pie darbiem! Foto

Ādažu vidusskola

Reģ. Nr. 4313901280

Gaujas ielā 30, Ādažos,

Ādažu novadā, LV – 2164

T: 26375745

e-pasts: skola@adazuvidusskola.lv

Skolas mājas lapa:

www.adazuvidusskola.lv

T: 26069408

 e-pasts: anita.milanceja@adazuvidusskola.lv

Piekļūstamības paziņojums
Simbols e

e-adrese

Search