Vārda dienu svin: Vilija, Vits, Žermēna, Baņuta / 15.06.2024

booked.net

Jaunumi

Apsveicam - Ādažu vidusskolas pirmsskola svin savu 2. dzimšanas dienu!

WhatsApp attēls 2023 03 30 plkst. 13.29.00029. martā Ādažu vidusskolas pirmsskola tērpusies svētku rotā - telpas izrotātas ar baloniem un pūpoliem, visi bērni, audzinātājas un auklītes priecīgi satraukušies, jo šodien svētki - Ādažu vidusskolas pirmsskola svin savu 2. dzimšanas dienu!
Un svētki – tas ir apsveikumi, kliņģeris un daudz priecīgu pārsteigumu! Skolotājas un auklītes bija rūpīgi gatavojušās un iestudējušas “Pasaku par Diegabiksi”.
Bērni apbrīnoja krāšņos tērpus un ar aizrautību sekoja mazā bruņurupucīša Diegabikša ceļojumam plašajā pasaulē. Ceļotāja gaitās Diegabiksim nācās sastapties ar dažādām grūtībām, viņš satiek gan vardītes un zaķus, gan viltīgo čūsku un pašu zvēru karali lauvu. Apceļojis plašo pasauli, Diegabiksis saprot, ka laimes zeme ir mājas kopā ar māmiņu un tēti. Foto
Visi ar sajūsmu noskatījās izrādi un ar skaļiem aplausiem pateicās aktieriem. Daudz laimes dzimšanas dienā!

Ādažu vidusskola

Reģ. Nr. 4313901280

Gaujas ielā 30, Ādažos,

Ādažu novadā, LV – 2164

T: 26375745

e-pasts: skola@adazuvidusskola.lv

Skolas mājas lapa:

www.adazuvidusskola.lv

T: 26069408

 e-pasts: anita.milanceja@adazuvidusskola.lv

Piekļūstamības paziņojums
Simbols e

e-adrese

Search