Vārda dienu svin: Rigonda, Adrians, Ārija / 22.02.2024

booked.net

Jaunumi

Dabas klases busiņš piestāj Ādažu vidusskolā – izglītojošas nodarbības 11. klašu skolēniem

1 IMG 20230328 12443628. aprīlī 11.klašu skolēniem notika nodarbība ''Dabas klase''. Vadītājas Agnese, Elīna un Agnese no dabas aizsardzības pārvaldes ar dažādām aktivitātēm un uzdevumiem diskutēja ar jauniešiem par dabas un putnu aizsardzību.
Skolēniem bija jāizsaka un jāpamato savs viedoklis par uzvedību dabā putnu ligzdošanas laikā. Jaunieši ieguva jaunu informāciju par teritorijas liegumu pie Gaujas Carnikavā, kur ligzdo mazais zīriņš. Tur ir izliktas zīmes, ka nedrīkst pa šo teritoriju doties pastaigās zīriņa ligzdošanas laikā, jo viņš savas ligzdas vij uz zemes. Atgriezeniskā saite nodarbībai bija jauniešu ieteikumi, kāpēc vajag ievērot izliktās aizlieguma zīmes noteiktās teritorijās putnu ligzdošanas laikā.
Paldies par izglītojošo un interesanto nodarbību dabā! Foto

Ādažu vidusskola

Reģ. Nr. 4313901280

Gaujas ielā 30, Ādažos,

Ādažu novadā, LV – 2164

T: 26375745

e-pasts: skola@adazuvidusskola.lv

Skolas mājas lapa:

www.adazuvidusskola.lv

T: 26069408

 e-pasts: anita.milanceja@adazuvidusskola.lv

Piekļūstamības paziņojums
Simbols e

e-adrese

Search