Vārda dienu svin: Emīlija / 22.05.2024

booked.net

Jaunumi

Lasīšanas un atpūtas stūrītis 1.b klasē

1 Attēls22 Attēls3Attēls1Attēls4Atgriežoties no pavasara brīvlaika, 1.b klases skolēni bija patiesi priecīgi, ieraugot vecāku izveidoto lasīšanas un atpūtas stūrīti.
Februārī un marta mēnesī skolēni īstenoja savu apņemšanos - katru dienu izlasīt noteiktu lapu skaitu izvēlētajā daiļliteratūras grāmatā. Lai arī turpmāk grāmatu lasīšanas prieks nepazustu un klasē tam būtu piemērota vieta, skolēnu vecāki izveidoja vietu, kur ērti apsēsties, īpašākai sajūtai - katrs skolēns tika pie sava spilvena. Brīžos, kad grāmata tiek nolikta, visiem kopā ir vieta dažādām galda spēlēm, lego darbiem un vieta zīmēšanai ar krāsainiem krītiem.
Paldies vecākiem par idejām, atbalstu un kopā būšanu! Pateicamies arī Ādažu vidusskolas atbalsts biedrībai par doto iespēju.

Ādažu vidusskola

Reģ. Nr. 4313901280

Gaujas ielā 30, Ādažos,

Ādažu novadā, LV – 2164

T: 26375745

e-pasts: skola@adazuvidusskola.lv

Skolas mājas lapa:

www.adazuvidusskola.lv

T: 26069408

 e-pasts: anita.milanceja@adazuvidusskola.lv

Piekļūstamības paziņojums
Simbols e

e-adrese

Search