Vārda dienu svin: Emīlija / 22.05.2024

booked.net

Jaunumi

Dalība “Skolēnu iniciatīvu projektu konkursā”

Attels1Šajā mācību gadā 1. k klases skolnieks Kristers Keivomeģis kopā ar klases audzinātāju Iritu Skaistkalni – Virku piedalījās Ādažu vidusskolas atbalsta biedrības izsludinātajā projektu konkursā “Skolēnu iniciatīvu projektu konkurss”. Konkursam tika iesniegts projekts “Lielspēles skolas gaiteņos”. Pateicoties konkursam Ādažu vidusskolas 1. k klases skolēni tika pie lielformāta spēlēm. kas skolēniem brīvos brīžus skolā padarīja jautrākus, interesantākus un jēgpilnākus.
Pateicamies Ādažu vidusskolas atbalsts biedrībai par doto iespēju.

Ādažu vidusskola

Reģ. Nr. 4313901280

Gaujas ielā 30, Ādažos,

Ādažu novadā, LV – 2164

T: 26375745

e-pasts: skola@adazuvidusskola.lv

Skolas mājas lapa:

www.adazuvidusskola.lv

T: 26069408

 e-pasts: anita.milanceja@adazuvidusskola.lv

Piekļūstamības paziņojums
Simbols e

e-adrese

Search