Vārda dienu svin: Vilija, Vits, Žermēna, Baņuta / 15.06.2024

booked.net

Jaunumi

4.b klase izzinošā un izglītojošā ekskursijā IKEA

1 IKEA1Īsi pirms Ziemassvētkiem 4.b klases skolēni piedalījās IKEA rīkotajā konkursā “Tā mājas skan Ziemassvētkos”. Kopīgi sacerējām dzejoli, uzfilmējām atraktīvu video un iesniedzām dalībai konkursā. Gadu mijā mūs sasniedza labas ziņas – esam uzvarētāju vidū! Balvā- izzinoša un izglītojošā ekskursijā uz IKEA.
9.februšrī devāmies “saņemt balvu”. Tas tiešām bija īsts piedzīvojums! Savas zināšanas varējām pārbaudīt atraktīvā viktorīnā. Rotaļlietu nodaļā iepazinām zviedru valodu. Mīksto mēbeļu nodaļā tika pārbaudītas skolēnu spējas orientēties un atrast aprakstītos objektus. Praktiskā nodarbībā atklājās klases apķērīgākie mēbeļu skrūvētāji. Bija pat jāklāj gultas un jāmēra avārijas izeju tuneļu garumi! Vēl mūs iepriecināja gardais cienasts un piemiņas dāvaniņas.   Foto
Starp citu, šodien ir izsludināts jauns IKEA konkurss. Piedalieties!

Sanita Krauze, 4.b klases audzinātāja

Ādažu vidusskola

Reģ. Nr. 4313901280

Gaujas ielā 30, Ādažos,

Ādažu novadā, LV – 2164

T: 26375745

e-pasts: skola@adazuvidusskola.lv

Skolas mājas lapa:

www.adazuvidusskola.lv

T: 26069408

 e-pasts: anita.milanceja@adazuvidusskola.lv

Piekļūstamības paziņojums
Simbols e

e-adrese

Search