Vārda dienu svin: Andrejs, Andrievs, Andris / 30.11.2023

booked.net

Jaunumi

Karjeras nedēļa “Satiec savu augstskolu vai savu tehnikumu!”

BVKOtrdien, 7. februārī skolā viesojās Biznesa Vadības koledža
Biznesa vadības koledža (BVK) ir 2003. gadā dibināta pirmā līmeņa profesionālās augstākās izglītības iestāde, kas nodrošina tālmācībā iegūstamu pirmā līmeņa profesionālo augstāko izglītību latviešu un krievu valodā.
Studiju programmas: “Iestāžu darba organizācija un vadība”, ”Komercdarbība”, “Personāla psiholoģija un cilvēkresursu vadība”, “Grāmatvedība un finanšu plānošana”, “Tūrisma un viesnīcu serviss”, “Sabiedriskās attiecības un reklāma”, “Tiesību zinātnes”, “Mikro, mazo un vidējo uzņēmumu vadība”

Ādažu vidusskola

Reģ. Nr. 4313901280

Gaujas ielā 30, Ādažos,

Ādažu novadā, LV – 2164

T: 26375745

e-pasts: skola@adazuvidusskola.lv

Skolas mājas lapa:

www.adazuvidusskola.lv

T: 26069408

 e-pasts: anita.milanceja@adazuvidusskola.lv

Piekļūstamības paziņojums
Simbols e

e-adrese

Search