Vārda dienu svin: Emīlija / 22.05.2024

booked.net

Jaunumi

Karjeras nedēļa “Satiec savu augstskolu vai savu tehnikumu!” 6.februārī LU!

9F1F1F71 5D3E 49A7 928D A2DCF8DAF831BD3739E3 B44A 45DA A65E FA19280E4156No 6. līdz 17. februārim skolā norisinās Karjeras nedēļa, kuras ietvaros skolēniem būs iespēja satikt un iepazīt dažādas izglītības iestādes, jo skolā viesosies augstskolas un tehnikumi!
Garā starpbrīža laikā, no plkst. 11.30 skolas aplī sevi prezentēs - par sevi stāstīs un rādīs kāda izglītības iestāde (augstskola vai tehnikums), iepazīstinās ar sevi, atbildēs uz jautājumiem un palīdzēs izdarīt vispiemērotāko izvēli katram no Ādažu vidusskolas skolēniem!
Pirmdien, 6. februārī skolā viesojās Latvijas Universitāte (LU)!
Latvijas Universitāte nemainīgi bijusi Latvijas nacionālā, vadošā un ietekmīgākā augstskola. Pēc studentu kopskaita Latvijas Universitāte ir arī valsts lielākā universitāte. Tā ir lielākā plaša profila universitāte Latvijā, kurai ir nozīmīga vieta ne tikai visas izglītības sistēmas attīstībā, bet arī kopējā valsts ekonomikas izaugsmē.
LU sastāvā ir 13 fakultātes. Iespēja studēt DABASZINĀTNES: Bioloģijas, Datorikas, Fizikas, matemātikas un optometrijas, Ģeogrāfijas un Zemes zinātņu, Ķīmijas fakultātēs; HUMANITĀRĀS UN MĀKSLAS ZINĀTNES: Humanitāro zinātņu, Teoloģijas, Vēstures un Filozofijas fakultātēs; MEDICĪNAS UN VESELĪBAS ZINĀTNES: Medicīnas fakultātē; SOCIĀLĀS ZINĀTNES: Biznesa, vadības un ekonomikas, Juridiskā, Sociālo zinātņu, Pedagoģijas, psiholoģijas un mākslas fakultātē.

Ādažu vidusskola

Reģ. Nr. 4313901280

Gaujas ielā 30, Ādažos,

Ādažu novadā, LV – 2164

T: 26375745

e-pasts: skola@adazuvidusskola.lv

Skolas mājas lapa:

www.adazuvidusskola.lv

T: 26069408

 e-pasts: anita.milanceja@adazuvidusskola.lv

Piekļūstamības paziņojums
Simbols e

e-adrese

Search