Vārda dienu svin: Emīlija / 22.05.2024

booked.net

Jaunumi

Īpašā popkorna diena ĀVS PII grupiņās

1 popkUzkodas kinoteātrī, našķis mājās vai pat svētku rotājums – tas ir popkorns! 19.janvāris veltīts šim kukurūzas ēdienam. Izrādās, popkorna vēsture ir gana sena – daudz senāka par kino. Popkorns ir bagāts šķiedrvielām, satur maz tauku un kaloriju, tāpēc mazās porcijās uzskatāms par veselīgu uzkodu.
Ādažu vidusskolas PII grupiņas arī svinēja Starptautisko Popkorna dienu,  pilnveidojot zināšanas par kukurūzu, veidojot radošos  darbus un, protams, noskatoties kādu izglītojošu filmiņu ar popkorna tūtu rokā!
Priecīgu visiem popkorna dienu! Foto

Ādažu vidusskola

Reģ. Nr. 4313901280

Gaujas ielā 30, Ādažos,

Ādažu novadā, LV – 2164

T: 26375745

e-pasts: skola@adazuvidusskola.lv

Skolas mājas lapa:

www.adazuvidusskola.lv

T: 26069408

 e-pasts: anita.milanceja@adazuvidusskola.lv

Piekļūstamības paziņojums
Simbols e

e-adrese

Search