Vārda dienu svin: Andrejs, Andrievs, Andris / 30.11.2023

booked.net

Jaunumi

Ziemassvētku brīnuma meklējumi Ādažu vidusskolas PII

1 5D6D9380 D533 49CD 9AC3 2993B21FCA7E,,Vai tu dzirdi, vai tu mani? Skan jau Ziemassvētku zvani…”
Katra Ādažu vidusskolas PII  grupiņa Ziemassvētku brīnumu meklēja savā Ziemassvētku pasakā vai stāstā, caurvijot to ar dziesmām, dejām un rotaļām. Cipariņi brauca meklēt brīnumu uz Siguldas ZOO, kur satika Grinču un Elzu, grupas “Ābecīte” bērni atraktīvi un saistoši rādīja vecākiem, kā dzīve rit Rūķu ciemā, Rakari iejutās latviešu tautas pasakas “Vecīša cimdiņš” tēlos, tā gūstot savu pirmo skatuves pieredzi, Kāpēcīši čakli mācījās dziesmas un dzejoļus, sagaidot ciemos pat slaveno Ričiju Rū, bet Burtiņi dienu vadīja pašu radītajā  Ziemassvētku garšas un smaržas pasaulē, gatavojot  Ziemassvētku dzērienu un našķus, cienājot ar tiem gan savus mīļos, gan Rūķenīti.
Lai Ziemassvētku brīnums ienāk katrā mājā, silda un iepriecina ikvienu – gan lielu, gan mazu! Foto

Ādažu vidusskola

Reģ. Nr. 4313901280

Gaujas ielā 30, Ādažos,

Ādažu novadā, LV – 2164

T: 26375745

e-pasts: skola@adazuvidusskola.lv

Skolas mājas lapa:

www.adazuvidusskola.lv

T: 26069408

 e-pasts: anita.milanceja@adazuvidusskola.lv

Piekļūstamības paziņojums
Simbols e

e-adrese

Search