Vārda dienu svin: Rigonda, Adrians, Ārija / 22.02.2024

booked.net

Jaunumi

Svētku gaidīšanas laiks Ādažu vidusskolas PII

1 6BAF073D 434F 44D5 BD30 0C2F52445D13Ziemassvētki viennozīmīgi ir burvīgākie svētki gadā! Gaidot svētkus, katru pirmdienu mēneša garumā Ādažu vidusskolas PII grupiņas pulcējās vienkopus pasakainā gaisotnē, lai aizdegtu sveci vainagā un kopīgi darbotos. Katrai svecītei un pirmdienas rītam sava nozīme – kopā piedzīvojām Rotaļu rītu, Dāvaniņu gatavošanas rītu, Piparkūku rītu un Svētku rītu. Šajā laikā ikvienam sirdī iedegas cerība un gaidas pēc Ziemassvētku brīnuma – adventes kalendāros saņemam vēstules ar pārsteigumiem un uzdevumiem no Rūķa, veidojam radošo darbu “Zem lielās Rūķa cepures” izstādi sadarbībā ar audzēkņu vecākiem svētku gaisotnes radīšanai telpās, darām labus darbus un ar vecāku gādību gatavojam pārsteiguma dāvaniņas bērniem Ukrainā, gatavojam dāvaniņas sev tuvajiem, sakām labus vārdus viens otram ….patiesi brīnumains laiks! Foto

Ādažu vidusskola

Reģ. Nr. 4313901280

Gaujas ielā 30, Ādažos,

Ādažu novadā, LV – 2164

T: 26375745

e-pasts: skola@adazuvidusskola.lv

Skolas mājas lapa:

www.adazuvidusskola.lv

T: 26069408

 e-pasts: anita.milanceja@adazuvidusskola.lv

Piekļūstamības paziņojums
Simbols e

e-adrese

Search