Vārda dienu svin: Justīne, Juta / 16.06.2024

booked.net

Jaunumi

Mācāmies un iegūstam velosipēda vadītāja apliecību savā skolā

WhatsApp Image 2022 12 02 at 07.08.46 2WhatsApp Image 2022 12 02 at 07.08.46Ādažu vidusskola ir iesaistījusies projektā "Mācies un iegūsti velosipēda vadītāja apliecību savā skolā", lai nodrošinātu iespēju skolēniem, pēc ceļu satiksmes noteikumus apguves, kārtot velosipēdu vadītāju eksāmenu skolā. Skolēnu zināšanas ir ieguvums pašam bērnam un sabiedrībai kopumā, jo mazais gājējs vai velosipēdists daudz labāk izprot kopīgos satiksmes nosacījumus un varēs vieglāk atrast savu vietu tajā. Skolēni izmanto CSDD izstrādātos mācību un metodiskos līdzekļus „Mācies un iegūsti velosipēda vadītāja apliecību savā skolā”, lai sagatavotos atbildīgai, uz zināšanām balstītai un drošai rīcībai uz ceļiem un ielām. Vizuāli viegli uztveramie video sižeti aicina velosipēdistus vairāk domāt par savu drošību, sadarbību, uzmanību un, protams, par satiksmes noteikumiem. Paldies vecākiem par aktīvu līdzdalību.
1. decembrī 4. klašu skolēni kārtoja CSDD velosipēda vadītāja eksāmenu. Eksāmenu veiksmīgi nokārtoja un apliecināja gatavību drošai satiksmei ar velosipēdu 23 skolēni.
Aicinām aktīvi mācīties ceļu satiksmes noteikumus visus skolēnus, kuriem nav velosipēda vadītāja apliecības, lai nokārtotu eksāmenu, iegūtu tiesības un varētu doties uz skolu ar savu transporta līdzekli.
Ja Tev vēl nav tiesību, izmanto laiku lietderīgi, sagatavojieties eksāmenam, jo janvārī atkal būs iespēja kārtot eksāmenu!
Gatavojoties eksāmenam, izmanto www.berniem.csdd.lv izveidoto sadaļu velosipēdu vadītājiem. Tajā apkopota informācija, kas jāzina ikvienam velobraucējam.

Ādažu vidusskola

Reģ. Nr. 4313901280

Gaujas ielā 30, Ādažos,

Ādažu novadā, LV – 2164

T: 26375745

e-pasts: skola@adazuvidusskola.lv

Skolas mājas lapa:

www.adazuvidusskola.lv

T: 26069408

 e-pasts: anita.milanceja@adazuvidusskola.lv

Piekļūstamības paziņojums
Simbols e

e-adrese

Search