Vārda dienu svin: Maigurs, Mārica, Māris / 22.09.2023

booked.net

Jaunumi

Ādažu vidusskolā viesojās Dānijas karaliskais vēstnieks Latvijā Flemming Stender kopā ar vēstniecības darbiniekiem.

Danijas vestnieks2022.gada 22.novembrī Ādažu vidusskolā viesojās Dānijas karaliskais vēstnieks Latvijā Flemming Stender kopā ar vēstniecības darbiniekiem. Vizītes mērķis bija ne tikai tikšanās mūsu skolā, bet arī Ādažu novada pašvaldībā un mūsu novadā esošajos dāņu uzņēmumos.
Vēstnieks iepazinās ar mūsu skolas telpām, ikdienas darbu un skolas tradīcijām, kuru liecinieki- foto izstādes- apskatāmi ikvienam skolas 2.stāvā aplī. Viņu patīkami pārsteidza mūsu skolas bagātīgais skolēnu skaits un sakoptā vide. Vēstnieks atzīmēja, ka vizuālie sienu noformējumi, viņaprāt, skolu padara īpaši personalizētu. Gaiteņos izvietotie Erasmus+ projektu plakāti un dekori ļāva izcelt mūsu skolas aktīvo dalību starptautiskos projektos un pedagogu iesaistīšanos savas izglītības pilnveidē.
Vēstnieks tikās ar 12. un 11.klašu skolēniem un iepazīstināja ar sava darba ikdienu, pienākumiem un diplomātu lomu valstu savstarpējās attiecībās. Skolēni arī uzdeva jautājumus par Dāniju, tās sabiedrību, tradīcijām. Īpaši izcelti tika vides jautājumi- velosipēdu izmantošana ikdienā un to popularitāte Dānijā, kā arī vēja enerģijas izmantošana Dānijā, kas ir piejūras valsts un kurai pieder viens no lielākajiem vēja parkiem Eiropā. Nobeigumā tika izspēlēta interaktīva viktorīna un uzvarētājs ieguva balvu- dāņu autora tulkotu grāmatu latviski kopā ar īpašo atzīmi- piemiņas karti- no Dānijas karaliskā vēstnieka Latvijā.

Angļu valodas skolotāja Linda Kalniņa

Ādažu vidusskola

Reģ. Nr. 4313901280

Gaujas ielā 30, Ādažos,

Ādažu novadā, LV – 2164

T: 67996165; F: 67996276

e-pasts: skola@adazuvidusskola.lv

Skolas mājas lapa:

www.adazuvidusskola.lv

T: 67996248; M: 26069408

 e-pasts: anita.milanceja@adazuvidusskola.lv

Piekļūstamības paziņojums
Simbols e

e-adrese

Search