Vārda dienu svin: Andrejs, Andrievs, Andris / 30.11.2023

booked.net

Jaunumi

Lāpu gājiens

1 MG 6798 scaledLāčplēša dienas vakarā skolēni kopā ar vecākiem pulcējās pie Ādažu sākumskolas ēkas, lai dotos svētku lāpu gājienā līdz Baltezera baznīcai, ar pateicību pieminot varonīgos Latvijas aizstāvjus. Lāpu gājiena dalībnieki piedalījās piemiņas brīdī Latvijas brīvības cīnītājiem pie Baltezera baznīcas, izmantoja iespēju nolikt savu svecīti uz akmens žoga, kā arī daudzi palika klausīties Carnikavas kultūras nama “Ozolaine” jauktā kora “Vēja balss” koncertu.
Katrs no mums iededza svecītes arī savās mājās un sirdī, ar pateicību pieminot visus karavīrus, kuri cīnījušies par mūsu brīvību un neatkarību! Foto

Ādažu vidusskola

Reģ. Nr. 4313901280

Gaujas ielā 30, Ādažos,

Ādažu novadā, LV – 2164

T: 26375745

e-pasts: skola@adazuvidusskola.lv

Skolas mājas lapa:

www.adazuvidusskola.lv

T: 26069408

 e-pasts: anita.milanceja@adazuvidusskola.lv

Piekļūstamības paziņojums
Simbols e

e-adrese

Search