Vārda dienu svin: Rigonda, Adrians, Ārija / 22.02.2024

booked.net

Jaunumi

Izglītojošas nodarbības 9. klašu skolēniem “Atkarības”

1 A2 A3 A8. un 9. novembrī 9.c, 9.d, 9.e un 9.l klašu skolēni piedalījās izglītojošās nodarbībās “Atkarības”. Nodarbības, sadarbībā ar biedrības “Papardes zieds” lektoriem, tika organizētas ar mērķi pārrunāt ar jauniešiem atkarību iemeslus un sekas, dot prasmes rūpēties par savu veselību un pieņemt savai dzīvei un veselībai labvēlīgus lēmumus. Nodarbību laikā tika pārrunāti konkrēti jautājumi: apreibinošo vielu ietekme un riski gan pašam lietotājam, gan tuviniekiem; līdzatkarība; vienaudžu spiediens un mediju ietekme; alternatīvas atkarību izraisošo vielu lietošanai; palīdzības meklēšanas iespējas. Nodarbības laikā tika veicinātas jauniešu prasmes rūpēties par savu veselību un pieņemt savai dzīvei un veselībai labvēlīgus lēmumus.
Šī tēma ir aktuāla. Pie tās strādājam gan klases stundu laikā, gan sociālo zinību stundās, gan sporta un veselības stundās, jo pieņemt sev labvēlīgu lēmumu un pateikt “NĒ!” ir jāiemācās. Oktobra mēnesī nodarbības notika 9.abg klašu skolēniem.
Nodarbības īstenotas projekta “Pasākumi vietējās sabiedrības veselības veicināšanai Ādažu novada pašvaldības Ādažu pagastā”, Nr.9.2.4.2/16/I/001.

Ādažu vidusskola

Reģ. Nr. 4313901280

Gaujas ielā 30, Ādažos,

Ādažu novadā, LV – 2164

T: 26375745

e-pasts: skola@adazuvidusskola.lv

Skolas mājas lapa:

www.adazuvidusskola.lv

T: 26069408

 e-pasts: anita.milanceja@adazuvidusskola.lv

Piekļūstamības paziņojums
Simbols e

e-adrese

Search