Vārda dienu svin: Rigonda, Adrians, Ārija / 22.02.2024

booked.net

Jaunumi

Latvijas Nacionālā mākslas muzeja apmeklējums

LN muz1 CopyLN muz2 CopyLN muz3 CopyLN muz4 Copy

 Skolas soma LV100 foto

 

 

Latvijas Nacionālā mākslas muzeja apmeklējums 
02.11.2022.

Ādažu vidusskolas 10.c klases skolēni kopā ar savu klases audzinātāju Ievu Saulīti š. g. 2. novembrī  apmeklēja Latvijas Nacionālā mākslas muzeju.
Uz Muzeju devāmies ar mērķi apskatīt ekspozīcijas “Vērtību zīmes”, “Mīla un dzīve. Biruta Baumane”, “Tēlniece. Lea Dāvidova – Medene”, kā arī apskatīt patstāvīgās ekspozīcijas un muzeja ēku.
Skolēnu iespaidi pēc pasākuma.
Katrīne: “Esmu ļoti apmierināta ar kopīgi pavadīto laiku un viss bija super! Beidzot pa ilgiem laikiem atkal apmeklēju mākslas muzeju, kur varēja apskatīt burvīgas gleznas! 💗”
Alise: “Pastaiga pa muzeju bija aizraujoša. Bija iespēja redzēt kā senāk veidoja monētas un kas iedvesmoja šo monētu dizainus. Katrs eksponāts bija unikāls, un katra glezna ir palikusi atmiņā. Ja būtu iespēja, noteikti atgrieztos un pavadītu tur vairāk laika, lai patiešām apskatītu un palasītu par katru gleznu.“
Elza: “Muzejs, bija ļoti interesants un kulturāls piedzīvojums, kas raisīja ļoti daudz un dažādas emocijas. Gleznas un iestādes visas bija dažādas un tas bija ļoti ieintriģējoši. Kopumā muzeja apskate bija ļoti laba un kulturāla pieredze!”
Ariadna: “Ekskursija Nacionāla māksla muzeja man ļoti patika, bija interesanti izlasīt īsu biogrāfiju par katru eksponātu. Muzejā bija daudz gleznu, skulptūru un pat priekšmetu, kas tika izmantoti 16.-19.gadsimtā. Visvairāk man patika Latvijas māksla 1780.-1915. gada, portreti un ainavas. Muzejā ir arī bibliotēka ar grāmatām latviešu, angļu, krievu, un vācu valodās. Vēl man patika paša muzeja dizains, viņš parāda muzeja bagātību un savdabību.”
Artūrs: “Man ekskursija Latvijas Nacionālajā Mākslas muzejā ļoti patika, bija interesanti un es izbaudīju šo laiku. Muzejā bija daudz dažādu un uzmanību piesaistošu gleznu, skulptūru, plakātu un citas ekspozīcijas. No gleznām man vairāk patika portreti, glezans, kuras attēloja aktus, sadzīves notikumus, ainavas, animāliju un klusu dabu. No tēlniecības man iepatikās 1-2 skulptūras. Un visbeidzot man patika paša muzeja arhitektūra un dizains, it īpaši kāpnes un bibliotēka."
Paldies!
(Foto Ieva Saulīte)

Ādažu vidusskola

Reģ. Nr. 4313901280

Gaujas ielā 30, Ādažos,

Ādažu novadā, LV – 2164

T: 26375745

e-pasts: skola@adazuvidusskola.lv

Skolas mājas lapa:

www.adazuvidusskola.lv

T: 26069408

 e-pasts: anita.milanceja@adazuvidusskola.lv

Piekļūstamības paziņojums
Simbols e

e-adrese

Search