Vārda dienu svin: Andrejs, Andrievs, Andris / 30.11.2023

booked.net

Jaunumi

Naudas diena 2022!

Naudas dBudžets. Cik pamatīgs un svarīgs vārds! Atslēga uz labklājību, visa “var” un “nevar” simbols, gluži vai buramvārds. Visi to ir dzirdējuši. Daudzi to lieto. Bet cik daudzi prastu bez gatavošanās saprotami paskaidrot, kas tas īsti ir? Kā to veido? Kā to plāno? Un kāpēc tas ir vajadzīgs?
Skolu mācību programmās par finansēm iekļauta fragmentāra un nepietiekama informācija, ar kuru ir par maz, lai jaunieši pēc skolas prastu pārvaldīt savas finanses. Tāpēc, atsākoties skolas gaitām, pieņēmām Swedbank piedāvājumu atšķirt jaunu lappusi un mācību gadu iesākt ar jaunu finanšu pratības iniciatīvu, lai veicinātu skolēnu izpratni par naudas lietām kopīgas sabiedrības labklājības veicināšanai nākotnē.
Lai jaunā paaudze naudas lietas prastu un saprastu labāk, 31. oktobrī 2.–4. klašu skolēni kopā ar klases audzinātājām piedalījās Swedbank tiešsaistē piedāvātajā finanšu pratības pasākumā “Naudas diena”.
Videolekciju formātā interaktīvā, vieglā un aizraujošā veidā skolēni uzzināja par budžetu un ar to saistītiem jautājumiem, lai kopā iemācītos finanšu pratības pamatlietas – kā tikt pie ieņēmumiem, apsaimniekot savu kabatas naudu un veidot uzkrājumus, kā zināt, cik daudz naudas vajag pirkumiem un citiem izdevumiem.
Pasākuma laikā skolēni kopā ar skolotājiem veidoja īstu klases ekskursijas budžetu. Noslēgumā bija muzikāls pārsteigums kopā ar grupu “Bermudu Divstūris”!
Darba lapa 1   Darba lapa 2   Ieskats stundu saturā

Ādažu vidusskola

Reģ. Nr. 4313901280

Gaujas ielā 30, Ādažos,

Ādažu novadā, LV – 2164

T: 26375745

e-pasts: skola@adazuvidusskola.lv

Skolas mājas lapa:

www.adazuvidusskola.lv

T: 26069408

 e-pasts: anita.milanceja@adazuvidusskola.lv

Piekļūstamības paziņojums
Simbols e

e-adrese

Search