Vārda dienu svin: Emanuels, Arnolds / 01.12.2023

booked.net

Jaunumi

Jaunumi mazajiem lasītājiem

Jaun grPēc atgriešanās no atpūtas brīvlaikā skolēnus bibliotēkā Ādažu sākumskolas telpās sagaida patīkams jaunums – tikko nopirktu grāmatu klāsts. Pēc dažu dienu apskates izstādē tās jau varēs saņemt lasīšanai mājās. Grāmatas iegādātas par skolas budžeta līdzekļiem, un šoreiz vairāk izdevumu paredzēts jaunākajiem lasītājiem, jo oktobrī gandrīz visu pirmo klašu skolēni kolektīvi paviesojās bibliotēkā, iepazina grāmatu izvēles  iespējas un nu jau kā čakli lasītāji paši patstāvīgi varēs nākt uz bibliotēku, veidojot krietnu papildinājumu lasītāju saimei.
Līdz ar to arī pirmo klašu interesenti varēs iesaistīties LNB lasīšanas veicināšanas programmas “Bērnu žūrija 2022” ekspertu darbā, iepazīstot un vērtējot 5+ vecuma grupas kolekcijas grāmatas.

Edīte Kāna, bibliotekāre

Ādažu vidusskola

Reģ. Nr. 4313901280

Gaujas ielā 30, Ādažos,

Ādažu novadā, LV – 2164

T: 26375745

e-pasts: skola@adazuvidusskola.lv

Skolas mājas lapa:

www.adazuvidusskola.lv

T: 26069408

 e-pasts: anita.milanceja@adazuvidusskola.lv

Piekļūstamības paziņojums
Simbols e

e-adrese

Search