Vārda dienu svin: Rigonda, Adrians, Ārija / 22.02.2024

booked.net

Jaunumi

Labo darbu nedēļa 2022

1 IMG 20221007 WA0017Jau nedēļas sākumā raisījās sarunas par labajiem darbiem, kuriem būtu jāizskan katru dienu un tie vispirms rodami mūsu domās. Taču labo darbu nedēļa ļauj aktualizēt katram pašam sev un atgādināt citiem, ka tavs labais darbs dažbrīd kādam vai pašam sev ir ļoti noderīgs. Savukārt, balvā saņem otra prieku un pateicību, ko ne par kādu naudu nevar nopirkt.
Labo darbu nedēļā aktīvi iesaistījās 1.-4. klašu skolēni un pedagogi. Tā, piemēram, 1.b klase mācību virtuvē izcepa gardus ābolu rausīšus un ar tiem iepriecināja skolotājus. Vairāki skolēni iestādīja jaunos ozoliņus savu māju pagalmos. Kociņus stādīja un rudens kompozīcijās izmantotos dārzeņus un augļus aizveda uz mežu dzīvniekiem 4.b klase. Savukārt, 1.c klase piedalījās akcijā Zoozīles, vācot cūciņām cienastu. Pavisam jauks labais darbs šķita, ka puiši pēc pusdienām novāca meiteņu šķīvjus. Bet, 3.g un 3.l klases sakopa skolas zālāju, novācot palikušās dabas materiālu kompozīcijas. Skolēni izteica jaukus vārdus, novēlējumus, padarot nedēļu gaišāku.
Turpinām aizsākto - sakām labos vārdus, veicam labos darbus, pārdomājam – izvērtējam savu līdzdalību skolas dzīvē, pieņemam lēmumus, kas mūsu ikdienu var darīt patīkamāku, atbalstošāku, izpalīdzīgāku, pozitīvām emocijām bagātāku, krāšņāku.   Foto

Ādažu vidusskola

Reģ. Nr. 4313901280

Gaujas ielā 30, Ādažos,

Ādažu novadā, LV – 2164

T: 26375745

e-pasts: skola@adazuvidusskola.lv

Skolas mājas lapa:

www.adazuvidusskola.lv

T: 26069408

 e-pasts: anita.milanceja@adazuvidusskola.lv

Piekļūstamības paziņojums
Simbols e

e-adrese

Search