Vārda dienu svin: Andrejs, Andrievs, Andris / 30.11.2023

booked.net

Jaunumi

Eiropas mēnesis noslēdzies - Euroscoal 20/05/2022

20 05 220 05 320 05 1Eiropas dienu divdesmito gadadienu iezīmēja Eiropas mēnesis, kas noslēdzās ar Eiropas Parlamenta Vēstnieku Skolas pasākumu - Euroscola. Ādažu vidusskolas EPVS dalībniekiem bija unikāla iespēja piedalīties attālinātajā Euroscola 20/05/2022. Iepriekšējo dalību EUROSCOLA 05/03/2020 pārtauca Covid. Jauns formāts, jauna pieredze, jaunas emocijas un unikāla iespēja dzirdēt EP prezidentes Robertas METSOLAS uzrunu tieši Euroscola dalībniekiem. Interesantu pieredzi sniedza Eiropas astronauts Luca PARMITANO, diskusijas ar psiholoģijas profesori Sonia LIVINGSTONI, par kiberuzbrukumu iespējamību un dezinformāciju informēja- Markus WARASIN, un nozīmīgs bija arī EP viceprezidentes Heidi HAUTALA skatījums uz Eiropas nākotni.
Veiksmi jauniešiem šajā sesijā novēlēja Ādažu vidusskolas direktors Česlavs Batņa.
Gustava Hugo Joksta, Ances Buliņas, Karlīnas Artemenkovas, Rēzijas Nadīnas Rukas (10.c) un Emīla Fricsona (9.a) atziņas pēc sesijas - Šogad Euroscola projekts notika attālināti un tāpēc īsti nezinājām ko sagaidīt. Sākumā mūs iepazīstināja ar plānoto programmu un projekta laikā notika intervijas ar vairākiem profesiju pārstāvjiem - astronautu, psihologu, Eiropas Parlamenta prezidenti un viceprezidenti. Mums bija iespēja uzdot mums svarīgus un interesējošus jautājumus, un izteikt idejas globālu problēmu risināšanai. Lai gan projekts norisinājās raiti un sakārtoti, mums pietrūka līdzdalība un klātesamība ar citiem valstu pārstāvjiem. Ceram, ka nākamajā gadā varēsim piedalīties Euroscola projektā klātienē Strasbūrā. Eiropas mēnesis Ādažu vidusskolā

Ādažu vidusskola

Reģ. Nr. 4313901280

Gaujas ielā 30, Ādažos,

Ādažu novadā, LV – 2164

T: 26375745

e-pasts: skola@adazuvidusskola.lv

Skolas mājas lapa:

www.adazuvidusskola.lv

T: 26069408

 e-pasts: anita.milanceja@adazuvidusskola.lv

Piekļūstamības paziņojums
Simbols e

e-adrese

Search