Vārda dienu svin: Venta, Salvis, Selva / 20.05.2022

booked.net

Jaunumi

Radošs darbs “Lielā ideja” - abstrakcionisms

1 O kopb CopyKultūrā, vizuālās mākslas grupā (11.abc), lielais noslēdzošais darbs tapa abstrakcionismā. Finālā katrs autordarbs veidoja kopdarba elementu. Sākotnēji, pēc izvēles, tika pētīti klasisko abstrakcionistu darbi - P.Mondriāns, Dž.Polloks, K.Maļēvičs, V.Kandinskis, Rodko u.c. Eksperimentā, izmantojot dažādus materiālus, skolēni ieguva atšķirīgus krāsu nospiedumus, ko izmantoja jau savā abstrakcionisma darbā. Veidojot savu koncepciju kompozīcijā bija jāiekļauj kāds abstrakcionisma klasiķa darba elements vai kāda simboliska zīme. Daudziem autoriem izdevās radīt izteiksmīgu simbiozi. Izkārtoti kopīgā kompozīcijā, darbi iegūst īpašu nozīmi un ir savstarpēji sasaisti. Jauniešu paveiktais priecēs arī visus “Mātes un Ģimenes dienas” viesus. Foto

Ādažu vidusskola

Reģ. Nr. 4313901280

Gaujas ielā 30, Ādažos,

Ādažu novadā, LV – 2164

T: 67996165; F: 67996276

e-pasts: skola@adazuvidusskola.lv

Skolas mājas lapa:

www.adazuvidusskola.lv

T: 67996248; M: 26069408

 e-pasts: anita.milanceja@adazuvidusskola.lv

Piekļūstamības paziņojums
Simbols e

e-adrese

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes. Piekrītot sīkdatņu izmantošanai, tiks nodrošināta tīmekļa vietnes optimāla darbība.

Turpinot vietnes apskati, jūs piekrītat, ka izmantosim sīkdatnes jūsu ierīcē. Savu piekrišanu jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Piekrītu

Search