Vārda dienu svin: Maigurs, Mārica, Māris / 22.09.2023

booked.net

Jaunumi

Mācāmies un iegūstam velosipēda vadītāja apliecību savā skolā!

WhatsApp Image 2022 05 06 at 8.55.53 PMWhatsApp Image 2022 05 06 at 8.55.48 PM6. maijā piecpadsmit 5.b klases skolēni, un viens 5.a klases skolēns kārtoja CSDD velosipēda vadītāja eksāmenu. Eksāmenu veiksmīgi nokārtoja un apliecināja gatavību drošai satiksmei ar velosipēdu 5.b klases skolēni: Kate Rugaine, Kārlis Martinsons, Kristaps Mārtiņš Indriksons, Roberts Būda, Elizabete Peilāne, Jēkabs Skrīveris, Agnese Kalniņa, Rūta Kārkliņa, Gusts Redjko, Gustavs Celmiņš. Apsveicam! Darbs turpinās. Plānots, ka turpmāk katru piektdienu skolā būs iespēja kārtot velosipēda vadītāja eksāmenu. Aicinām aktīvi mācīties ceļu satiksmes noteikumus visus skolēnus kuriem nav velosipēda vadītāja apliecības, lai nokārtotu eksāmenu, iegūtu tiesības un varētu doties uz skolu ar savu transporta līdzekli.
Gatavojoties eksāmenam izmantojiet www.berniem.csdd.lv izveidoto sadaļu velosipēdu vadītājiem http://berniem.csdd.lv/.../satiksmes.../velosipedu-vaditaji. Tajā apkopota informācija, kas jāzina ikvienam velobraucējam. Veiksmi eksāmenā un kopīgā ceļu satiksmē!
Ja Tu mācies sākumskolā, Tev ir 10.gadi un esi gatavs kārtot eksāmenu, piesakies klases audzinātājai! Savukārt, ja Tu mācies pamatskolas klasē, bet Tev nav
tiesību, izmanto iespēju un piesakies pie Anitas Milancejas, direktora vietnieces izglītības jomā audzināšanas darbā.

Ādažu vidusskola

Reģ. Nr. 4313901280

Gaujas ielā 30, Ādažos,

Ādažu novadā, LV – 2164

T: 67996165; F: 67996276

e-pasts: skola@adazuvidusskola.lv

Skolas mājas lapa:

www.adazuvidusskola.lv

T: 67996248; M: 26069408

 e-pasts: anita.milanceja@adazuvidusskola.lv

Piekļūstamības paziņojums
Simbols e

e-adrese

Search