Vārda dienu svin: Venta, Salvis, Selva / 20.05.2022

booked.net

Jaunumi

Ādažu vidusskolas komanda Erasmus+ projekta "Students against extinction" ("Skolēni pret izmiršanu") konferencē

1 18 Copy2. aprīlī projekta dalībnieki piedzīvoja vienlaicīgi visjautrāko un visskumjāko pasākumu dienu. Visjautrākā šī diena bija tāpēc, ka tika organizēta visu projekta valstu tradicionālo ēdienu un našķu degustācija, kā arī apbalvošana, sertifikātu pasniegšana, kopējas vakariņas un noslēguma balle.
Visskumjākā šī diena bija tāpēc, ka šī bija pēdējā projekta nedēļas pasākumu diena, un ir pienācis laiks atvadīties no visjaukākajiem draugiem, ar kuriem kopā tik daudz interesanta un aizraujoša tika piedzīvots. Bet tikai, protams, uz neilgu laiku, jo nākamā projekta mobilitātē notiks jau jūnija vidū.
Uz drīzu tikšanos! Foto

Ādažu vidusskola

Reģ. Nr. 4313901280

Gaujas ielā 30, Ādažos,

Ādažu novadā, LV – 2164

T: 67996165; F: 67996276

e-pasts: skola@adazuvidusskola.lv

Skolas mājas lapa:

www.adazuvidusskola.lv

T: 67996248; M: 26069408

 e-pasts: anita.milanceja@adazuvidusskola.lv

Piekļūstamības paziņojums
Simbols e

e-adrese

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes. Piekrītot sīkdatņu izmantošanai, tiks nodrošināta tīmekļa vietnes optimāla darbība.

Turpinot vietnes apskati, jūs piekrītat, ka izmantosim sīkdatnes jūsu ierīcē. Savu piekrišanu jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Piekrītu

Search