Vārda dienu svin: Venta, Salvis, Selva / 20.05.2022

booked.net

Jaunumi

Skolu atkarības profilakses programmas “UNPLUGGED” 8.pilotnodarbība “Ballīšu karalis/karaliene”

IMG 20220328 WA0005Spējai nodibināt un uzturēt draudzīgas attiecības ir liela nozīme mūsu emocionālajā un sociālajā labklājībā. Jauniešiem bieži ir grūtības tuvoties citiem – īpaši saviem vienaudžiem – un uzsākt vēlamo saziņu un attiecības. Jaunieši bieži jūtas neērti, mēģinot izteikt vai saņemt pozitīvus komentārus.
 28. martā 7.e klases skolēniem programmas “UNPLUGGED” 8.nodarbība “Ballīšu karalis/karaliene”. Šī nodarbība deva iespēju apgūt attiecību veidošanas prasmes. Skolēni mācījās kā ballītē uzsākt sarunu, kā justies pašpārliecinātiem jaunā vidē un pārvarēt mulsumu. Skolēni guva pieredzi saziņā ar citiem; atpazīt un novērtēt citu cilvēku pozitīvās īpašības (pozitīvas atsauksmes); mācījās pieņemt pozitīvas atsauksmes; apguva neverbālās un verbālās saziņas veidus saskarsmē ar citiem un pārdomāja, kā tas tiek darīts.

Ādažu vidusskola

Reģ. Nr. 4313901280

Gaujas ielā 30, Ādažos,

Ādažu novadā, LV – 2164

T: 67996165; F: 67996276

e-pasts: skola@adazuvidusskola.lv

Skolas mājas lapa:

www.adazuvidusskola.lv

T: 67996248; M: 26069408

 e-pasts: anita.milanceja@adazuvidusskola.lv

Piekļūstamības paziņojums
Simbols e

e-adrese

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes. Piekrītot sīkdatņu izmantošanai, tiks nodrošināta tīmekļa vietnes optimāla darbība.

Turpinot vietnes apskati, jūs piekrītat, ka izmantosim sīkdatnes jūsu ierīcē. Savu piekrišanu jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Piekrītu

Search