Vārda dienu svin: Venta, Salvis, Selva / 20.05.2022

Izglītojošas nodarbības “Es, Tu un Satversme”

E T SE T S 2E T S 3Ādažu vidusskola pieteicās dalībai Satversmes simtgadei veltītajā izglītojošajā kampaņā “Es, Tu un Satversme”, ko organizēja Tieslietu ministrija sadarbībā ar Izglītības un zinātnes ministriju. Marta mēnesī Satversmes vēstnesis - RSU Juridiskās fakultātes profesors Jānis Grasis attālināti tiekas ar visiem 9.abcdeg klašu skolēniem, lai iepazīstinātu skolēnus ar Satversmi, tās vērtībām un nozīmi mūsu ikdienā, kā arī dalās savā profesionālajā pieredzē par valsts tiesiskajiem pamatiem. Kā Valsts prezidents Egils Levits teica, “svinot Satversmes simtgadi, mēs varam dziļāk un labāk apzināties to, ka mums ir sava valsts, ka mums ir savi likumi, ka mēs dzīvojam brīvā un demokrātiskā sabiedrībā, kur ikviena cilvēka tiesībām ir svars un nozīme”. Paldies, par interesantajām nodarbībām!

e-pasts: skola@adazuvidusskola.lv

e-pasts: anita.milanceja@adazuvidusskola.lv