Vārda dienu svin: Venta, Salvis, Selva / 20.05.2022

“Barikāžu uguntiņas mūsu sirdīs” - 3.a klase

3 a klaseZenta Mauriņa ir teikusi: “Latvietis nav iekarotājs, viņš ieročus lieto tikai tad, ja jāaizstāv pret ienaidnieku sava zeme, un tādās reizēs viņš kļūst nikns un ciets”.
Barikāžu laiks to skaidri parādīja, ka latvietis var stāvēt par savu tēvu zemi pat bez ieročiem. Ir jau pagājis 31 gads, bet mēs vēl joprojām atceramies…. Mēs nedrīkstam aizmirst to dienu notikumus, kur tika apdraudēta mūsu zemes drošība, kur mūsu vecāki un vecvecāki bija gatavi stāvēt un aizsargāt savu zemi un valsti. Tādēļ stāstām saviem bērniem, mazmazbērniem, cik ļoti cilvēki bija vienoti, saliedēti, viņiem ir jāzina savas zemes vēsture. Ar atmiņām jādalās!

e-pasts: skola@adazuvidusskola.lv

e-pasts: anita.milanceja@adazuvidusskola.lv