Vārda dienu svin: Rimants, Imants, Ingars, Intars / 01.07.2022

booked.net

Jaunumi

Skolu atkarības profilakses programmas “UNPLUGGED” 2. pilotnodarbība “Būt vai nebūt grupā”

WhatsApp Image 2022 01 10 at 09.12.0510. janvārī 7.e klases skolēniem programmas “UNPLUGGED” 2. nodarbība “Būt vai nebūt grupā”.
Skolēniem ir nepieciešamība justies piederīgiem kādai grupai, jo piederības nepieciešamība vajadzību hierarhijā atrodas trešajā līmenī pēc fizioloģiskas labsajūtas un drošības. Cilvēki vēlas un cilvēkiem ir nepieciešamība justies kā kādas grupas dalībniekiem, būt mīlētiem, mīlēt un sadarboties ar citiem. Pusaudža gados sociālā atbilstība ir šīs vajadzības īstenošanas veids. Tas izskaidro grupas ietekmi uz atsevišķu dalībnieku personīgo uzvedību, normām un attieksmi.
Nodarbības laikā skolēni uzzināja, ka piederība grupai ir nepieciešama viņu personīgajai izaugsmei; ka pastāv spontānas un strukturētas grupas ar tiešu un netiešu dinamiku; mācījās noteikt, kādā mērā uzvedību ietekmē grupa; piedzīvoja to, kā ir tikt izslēgtam no grupas un pārdomāja šo pieredzi.

Ādažu vidusskola

Reģ. Nr. 4313901280

Gaujas ielā 30, Ādažos,

Ādažu novadā, LV – 2164

T: 67996165; F: 67996276

e-pasts: skola@adazuvidusskola.lv

Skolas mājas lapa:

www.adazuvidusskola.lv

T: 67996248; M: 26069408

 e-pasts: anita.milanceja@adazuvidusskola.lv

Piekļūstamības paziņojums
Simbols e

e-adrese

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes. Piekrītot sīkdatņu izmantošanai, tiks nodrošināta tīmekļa vietnes optimāla darbība.

Turpinot vietnes apskati, jūs piekrītat, ka izmantosim sīkdatnes jūsu ierīcē. Savu piekrišanu jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Piekrītu

Search