Vārda dienu svin: Agne, Agnese, Agnija / 21.01.2022

Dāvaniņas par dalību projektā “Man ir tīri zobi!” 1. un 2. klašu skolēniem saņemtas!

tir ztir z 1Novembra mēnesī 1. abcdegikln un 2. abcdegil klašu skolēni piedalījās izglītojošā nodarbībā “Man ir tīri zobi!”, lai kopā ar speciālistiem pārrunātu par mutes dobuma un zobu veselību. Skolēni uzzināja kā zobu veselība ir saistīta ar uztura lietošanas paradumiem, atkārtoja un nostiprināja zināšanas par regulāru un pareizu zobu tīrīšanu.
Katrs skolēns janvāra sākumā saņems dāvaniņu - krāsojamo uzdevumu grāmatiņu, zobu tīrīšanas kalendāru ar uzlīmēm, zobu suku un frotē dvielīti. Skolēniem klases stundu laikā būs iespēja atsvaidzināt nodarbībās iegūtās zināšanas, izmantojot krāsojamo uzdevumu grāmatu, ar atbilstošu zobu birstīti tīrīt zobus, aizpildīt zobu tīrīšanas kalendāru un saņemt DIPLOMU “Par veselīgu smaidu, par prasmi izvēlēties zobiņiem draudzīgus produktus un zināšanām, kā rūpēties par zobu un mutes veselību”.
Lai laba veselība, tīri un veseli zobi!!!

e-pasts: skola@adazuvidusskola.lv

e-pasts: anita.milanceja@adazuvidusskola.lv