Vārda dienu svin: Rimants, Imants, Ingars, Intars / 01.07.2022

booked.net

Jaunumi

Izglītojošs un praktisks nodarbību cikls “Esi savas dzīves menedžeris”

dz menedzLai veicinātu jauniešu prasmes, zināšanas un praktiskās iemaņas psihiskās veselības saglabāšanā un uzlabošanā, Ādažu vidusskola izmantoja iespēju un pieteicās dalībai Veselības ministrijas organizētajā bezmaksas izglītojošu un praktisku nodarbību ciklā “Esi savas dzīves menedžeris”.
17.decembrī pirmā nodarbība 10.a klases skolēniem “Kā regulēt un atpazīt emocijas”.
Piecās bezmaksas tiešsaistes nodarbībās  jaunieši varēs iegūt padziļinātāku izpratni par emociju procesiem un savu emocionālo pasauli, kā arī apgūt emociju regulācijas prasmes jeb emocionālo kompetenci. Nodarbībās apgūtais pilnveidos prasmes, kas palīdz risināt konfliktus un novērst savstarpējo mobingu, kā arī veicinās jauniešu spēju izvirzīt sasniedzamus mērķus un pārvaldīt stresu atbilstoši savai iekšējai motivācijai.
Būtiska uzmanība tiks pievērsta arī tēmām par atkarībām un emocionālajiem traucējumiem, kā, piemēram, depresija un trauksme, tādējādi veicinot skolēnu izpratni par šo traucējumu ietekmi uz veselību un iedodot instrumentus, kā rīkoties, saskaroties ar minētajām grūtībām.
Nodarbības ļaus jauniešiem veidot izpratni arī par funkcionālām somatiskām saslimšanām, kā, piemēram, veģetatīvo distoniju, un ēšanas traucējumiem, kā arī pilnveidot prasmes atpazīt ķermeņa uztveres un dzimuma uztveres traucējumus, piemēram, dismorfiju un dzimuma disforiju.
Programmas izveidē piedalījušies tādi speciālisti kā ārste-psihiatre Jeļena Vrubļevska, ārsts-psihoterapeits Andis Užāns, ārste-rezidente psihoterapijā Laura Valaine, psiholoģe Judīte Iliško, sociālā pedagoģe Laila Šķudīte, fizioterapeite Zane Strode un uztura speciāliste Tatjana Tepo. Lai palīdzētu nostiprināt programmas laikā iegūtās zināšanas, dalībnieki saņems īpašu informatīvo materiālu “Esi savas dzīves menedžeris”.
Nodarbības vadīs psihologi Judīte Iļiško, Dore Balode, Elīna Bārtule, Evita Anča, Antoņina Kušnarenko un ārste-rezidente psihoterapijā Laura Valaine.

Ādažu vidusskola

Reģ. Nr. 4313901280

Gaujas ielā 30, Ādažos,

Ādažu novadā, LV – 2164

T: 67996165; F: 67996276

e-pasts: skola@adazuvidusskola.lv

Skolas mājas lapa:

www.adazuvidusskola.lv

T: 67996248; M: 26069408

 e-pasts: anita.milanceja@adazuvidusskola.lv

Piekļūstamības paziņojums
Simbols e

e-adrese

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes. Piekrītot sīkdatņu izmantošanai, tiks nodrošināta tīmekļa vietnes optimāla darbība.

Turpinot vietnes apskati, jūs piekrītat, ka izmantosim sīkdatnes jūsu ierīcē. Savu piekrišanu jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Piekrītu

Search