Vārda dienu svin: Agne, Agnese, Agnija / 21.01.2022

Izglītojošas nodarbības “Pārmaiņas pusaudžu vecumā – pubertāte”

PubNovembrī 6. abcdeg klašu skolēniem notika grupu nodarbības “Pārmaiņas pusaudžu vecumā – pubertāte”. Skolēniem tika sniegta informācija par cilvēka ķermeņa nobriešanu pubertātes laikā, lai sniegtu jauniešiem pamatzināšanas par savu ķermeni un palīdzētu izprast dažādās emocijas, kuras viņi piedzīvo pubertātes laikā. Ar jauniešiem nodarbību laikā tiek diskutēts par psiholoģiskajām un fizioloģiskajām pārmaiņām, kas notiek pubertātes laikā. Īpaša uzmanība tiek pievērsta jautājumam, kā saprasties ar vecākiem un pretējo dzimumu. Grupu nodarbības notika atsevišķi meitenēm un atsevišķi zēniem. Gan meitenes, gan zēni varēja uzdot vēl neskaidros jautājumus un saņemt atbildes uz tiem.
Paldies biedrības "Papardes zieds" speciālistiem.

e-pasts: skola@adazuvidusskola.lv

e-pasts: anita.milanceja@adazuvidusskola.lv